e-shop
 

HOME

Společnost PLAZMATECH SYSTEMS s.r.o. zastupuje na českém trhu největšího výrobce plazmových zdrojů – firmu KJELLBERG Finsterwalde a je výhradním prodejcem špičkových laserů s lineárními motory značky ARAMIS.
Zabýváme se prodejem a servisem plazmových zdrojů, instalací kompletních pracovišť pro plazmové řezání, pálení autogenem i řezání laserem, realizujeme dodávky robotických systémů / MOTOMAN / s odsáváním KEMPER. Dodáváme kompletní sortiment elektrod Kjellberg a svařovací zdroje této značky. Jsme prodejcem německých kompresorů Almig.
Ušijeme pro Vás řezací pracoviště na míru, včetně výpočtů nákladovosti řezu. Naši zákazníci mají zajištěn záruční i pozáruční servis s max. zásahovou dobou do 24 hod. Veškeré  originální náhradní díly a spotřební díly do hořáků držíme trvale skladem.
Zveme Vás k návštěvě našeho centra, kde je instalovaný CNC pálicí stroj pro pálení plechů o rozměru 2x12m. Zde se můžete na vlastní oči přesvědčit o kvalitách plazmových zdrojů Kjellberg. Máme zde naistalován i špičkový laserový stroj značky ARAMIS s výměnným pracovním stolem a zdrojem IPG 4kW. Zhotovíme Vám vzorové výpalky dle Vašich podkladů.
Nabízíme zakázkové pálení nerezu, hliníku i černého mat. plazmou do tl. 80 mm, pálení autogenem až do tl. 250 mm, pálení laserem 1,5x3m :) 
 
PLAZMATECH SYSTEMS / KJELLBERG.CZ / WAY TO THE CUTTING TECHNOLOGY
hlavní stranahlavní stranae-mailový formulářanglickyněmeckyčesky mapa webových stránek