e-shop
 

UPK


Automat na sváření koutových svarů. Označení UPK platí pro jednoosý podvozek, který přispívá k nízké hmotnosti celého zařízení. Stabilitu udává třetí, plynule nastavitelné kolečko, které vede podvozek spolehlivě podél svařovaných koutových svarů. Žlábek v opěrném kolečku umožňuje bezproblémový přechod na stehové svary.
Jako u jiných Kjellberg zařízení se nastavuje jmenovitá hodnota pro svářecí proud, napětí oblouku a rychlost sváření na ovládacím panelu. O nejlepší výsledky se stará automatika zapalování a volného hoření jako i nastavitelná počáteční fáze a plnící fáze na konci svaru. Z důvodu optimální geometrie svaru je možné nastavení svářecí hlavy od 15 do 45 stupňů.
Maximální možný svařovací proud 800 A poskytuje Kjellberg - zdroj proudu GTH 802. Jiné zdroje proudu řady GTH je možno také použít. Tímto způsobem mohou být použité dráty až do průměru 4 mm. Uchycení cívky drátu je vhodné pro drátěné cívky typu K435. Zásobník tavidla má kapacitu 6 litrů a může být vybavený zpětným odvodem tavidla.


Technické údaje  
metoda UP - sváření jedním drátem
max. řezací proud (A) 800
napětí (V) 42 (50 Hz)
rozvor podvozku (mm) 360
průměr drátu (mm) 1,6 - 4,0
rychlost podávání drátu (m/min) 0,1 - 10
pojezdová rychlost (m/min) 0,1 - 2
nastavení délky držáku trysky (mm) 50
nastavení svařovací hlavy (stupeň) 15 - 45
hmotnost automatu (kg) 42
max. hmotnost cívky drátu (kg) 30
rozměry automatu (mm)  

Prospekt. pdf 
 
PLAZMATECH SYSTEMS / KJELLBERG.CZ / WAY TO THE CUTTING TECHNOLOGY
hlavní stranahlavní stranae-mailový formulářanglickyněmeckyčesky mapa webových stránek